Google Translate
Microsoft Translate
Skriv gärna något här, men för att få svar från klubben och få fram sitt budskap bäst så sök er in på vår Facebooksida istället.
Japp, Stora torget är vid stadshotellet.
Jag tänkte också hänga på, stora torget - är det typ vid stadshotellet eller... man vill ju inte stå på fel ställe kl 8
Det stämmer Friskis&Svettis är det vi menar, vi ses där 8:10 Det finns fortfarande plast för flera att dyka upp i morgon 8:00 från stora torget och 8:10 från Gympalagret(F&S) väl mött.../David.b
Jag springer med imorgon söndag, ansluter kl.08.10 vid gympalagret. Är det Friskis & Svettis ni menar?
jag springer med imorgon söndag, ansluter 8.10 vid gympalagret. Är det friskis&svettis ni menar?
Grattis alla som sprang i Sala idag! Ett par fina pers och en massa tjusiga ljusstakar och vaser till VLK löparna blev det..
David och Eric jag kommer också med i morgon. Ansluter vid Gympalagret 8.10
Starkt gjort! Det finns inga genvägar:-)
Bra Simon ; )
Tänkte bara redovisa att jag faktiskt gjorde 30 sit-ups på hallmattan när jag kom hem. Det trodde ni inte, va? ;-)
Västeras LK
Kontakta oss på
och kolla även in oss på Instagram
Medlemsbloggar
har du någon? hör av dig!