Hoppa till sidans innehåll

Funktionärslista BRR 2015

14 SEP 2015 19:33
Årets Black River Run skulle inte gå att ha utan våra hjälpsamma medlemmar som står och serverar & supportar de tävlande vid våra olika kontroller.
  • Uppdaterad: 14 SEP 2015 22:07

Här har ni listan som visar var vi håller hus, telefonnummer till de flesta av funktionärerna går att få på tävlingsdagen vid Orientalen.

 

BRR 2015

Norra kontrollen
Södra Kontrollen 9:30 Flaggvakt, Valbybron


Namn, Telefon Namn, Telefon Namn, Telefon Namn, Telefon


09:00 - 10:00 Danne Välitalo
Roger Carlsson 0739-886175 David Backman
Erika Jannborg



10:00 - 11:00 Danne Välitalo Roger Carlsson David Backman Erika Jannborg Maria Thunberg 10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Danne Välitalo Roger Carlsson David Backman Erika Jannborg Maria Thunberg 11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 Jonas Wängberg
Stefan Roth
Maria Gleissberg
Biljana Matkovic
Maria Thunberg
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 Jonas Wängberg Stefan Roth Maria Gleissberg Biljana Matkovic Micke Jonsson 13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 Jonas Wängberg Stefan Roth Maria Gleissberg Biljana Matkovic Micke Jonsson 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00

Mikael A

Clare Barnes
Jesper Åström
Thomas Viktorsson
Micke Jonsson
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Mikael A Clare Barnes Jesper Åström Thomas Viktorsson
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Mikael A Clare Barnes Jesper Åström Thomas Viktorsson
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 Jonas Wängberg
Anna Hård Af Segerstad
Simon Sköld
Håkan Carlsson

18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 Jonas Wängberg Anna Simon Sköld Håkan Carlsson
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00 Jonas Wängberg Anna Simon Sköld Håkan Carlsson
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00 Mikael Fridholm
Ismail Kakabaveh
Kristian Larsson
Per Kunkell

21:00 - 22:00
22:00 - 23:00 Mikael Fridholm Ismail Kakabaveh Kristian Larsson Per Kunkell
22:00 - 23:00
23:00 - 24:00 Mikael Fridholm Ismail Kakabaveh Kristian Larsson Per Kunkell
23:00 - 24:00
00:00 - 01:00 Simon Sköld
Daniel Ek
Danne Välitalo
Magnus Andersson

00:00 - 01:00
01:00 - 02:00 Simon Sköld Daniel Ek Danne Välitalo Magnus Andersson
01:00 - 02:00
02:00 - 03:00 Simon Sköld Daniel Ek Danne Välitalo Magnus Andersson
02:00 - 03:00
03:00 - 04:00 Daniel Granström
Micke Jonsson
Erika Jannborg
Jonatan Groop

03:00 - 04:00
04:00 - 05:00 Daniel Granström Micke Jonsson Erika Jannborg Jonatan Groop
04:00 - 05:00
05:00 - 06:00 Daniel Granström Micke Jonsson Erika Jannborg Jonatan Gropp
05:00 - 06:00
06:00 - 07:00 Mikael Fridholm
Anna Hård Af Segerstad
Christoffer Holmstedt
Martin Fröberg

06:00 - 07:00
07:00 - 08:00 Mikael Fridholm Anna Christoffer Holmstedt Martin Fröberg
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00 Mikael Fridholm Anna Christoffer Holmstedt Martin Fröberg
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00 Fredrik Modigh
Marcus Löving
Jesper Åström
Per Kunkell

09:00 - 10:00
10:00 - 11:00 Fredrik Modigh Marcus Löving Jesper Åström Per Kunkell
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Fredrik Modigh Marcus Löving Jesper Åström Per Kunkell
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 Göran Palmgren

Kristina Sköld
Alf Englund

12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 Göran Palmgren
Kristina Sköld Alf Englund f.1300
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00

Kristina Sköld Alf Englund
14:00 - 15:00








Skribent: Roger Carlsson
Epost: This is a mailto link

 

 Kontakta oss på This is a mailto link

och kolla även in oss på Instagram

Medlemsbloggar

 klicka in och läs!

har du någon? hör av dig!

Postadress:
Västerås LK - Friidrott
Lennart Wirsäll, Kryddgårdsgatan 3D
72460 Västerås

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info