Google Translate
Microsoft Translate
Skriv gärna något här, men för att få svar från klubben och få fram sitt budskap bäst så sök er in på vår Facebooksida istället.
Tack! Det känns grymt bra nu! Speciellt i hotellsäng efter god middag :) Jonas såg riktigt stark ut på banan, jag hoppas att han håller i under natten. Ni skickar väl hejarop till honom?
Grymt bra Kerstin imponerande Grattis ; )Även du Jonas W. bra jobbat ; )
Härligt sprunget, Kerstin! Nu kan du ta igen dig...
Tack! Jag kommer att satsa på en bra tid på 100 km den här gången och förmodligen inte springa så mkt längre. Så ni inte undrar varför jag startar i en så galen fart ;)
Live resultat kan följas på följande sidor:www.championchip.ee/ftp/liveresults/2012/250212EU24h_female/www.championchip.ee/ftp/liveresults/2012/250212EU24h_male/
Lycka Till !! Kerstin och Jonas
Jag jobbar imorgon och kommer att kolla till resultaten om möjligt under lördagen/natten. Finns uppdatering på Endurance hemsida i vanlig ordning?
Ja kämpa på och lycka till ...
Lycka till imorgon Jonas och Kerstin!
Imorgon är det dags för Espoo 24-timmars. Vi är 2 från klubben som startar. Jag har lagt upp länkar där man kan följa loppet på min blogg. http://jonas.wangberg.se
Västeras LK
Kontakta oss på
och kolla även in oss på Instagram
Medlemsbloggar
har du någon? hör av dig!